אזור התעשייה כפר חסידים ת.ד 36 - חייגו עכשיו: 1-700-555-121

הדפסה על בדים וטקסטיל

בין אם אתם חובבי עיצוב, בין אם אתם משיקים אירוע גדול וזקוקים לתמונות גדולות או לבאנרים, ובין אם אתם רוצים להדפיס תמונות והדפסים אחרים על חולצות, כדאי שתדעו – כיום, קיימות טכנולוגיות הדפסה על בדים מתקדמות אשר באמצעותן ניתן לבצע תהליך הדפסה על בדים מקצועי ואיכותי. אז מהן שיטות הדפסה על בדים? על אילו חומרים ניתן לבצע הדפסה על בדים ולאילו מטרות?

מסתמן שעידן הפוסטרים חולף לו לאיטו מן העולם. בעבר, הדפסת פוסטרים ותלייתם, הייתה השיטה הרווחת לתליית כרזות. בין אם רציתם לצבוע את החדר שלכם בתמונות ובין אם הזדקקתם לפוסטרים לצרכים פרסומיים או מיתוגים – זו הייתה השיטה הרווחת לעשות זאת. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והופעתם של בתי דפוס אשר הביאו עימם שיטות חדשניות מחו"ל, צמחה לה שיטה חדשה, איכותית ומקצועית להדפסה – הדפסה על בדים.

מהי הדפסה על בד הנפוצה ביותר?

עולם הנייר המודפס עדיין שולט בתחומים ובצרכים רבים – אנחנו מדפיסים ניירות, חוברות, עיתונים, כרטיסי ביקור ועוד. אולם, בתחום הדפוס צמחה לה טכנולוגיה חדשנית, יעילה ויצירתית והיא – הדפסה על בד. הדפסה על בד מתבצעת לרוב על בדי קנבס, בדים עמידים וחזקים אשר הדפסה עליהם מתקבלת באופן יפה ביותר וברמות גימור גבוהות. הדפסה על בד קנבס משמשות לקוחות פרטיים, אשר עליהם הם יכולים להדפיס תמונות נוף, ציורים שונים וכן, את התמונות שלהם עצמם. כיום חנויות צילום מתקדמות מציעות ללקוחותיהם, באמצעות תוכנות צילום והדפסה דיגיטליות, הפקת תמונה על בד קנבס ואפילו, קולאג' תמונות צבעוני ומרגש. הדפסה על בד קנבס משמשת גם חברות אשר צריכות להפיק חומרי פרסום ומיתוג, אם לצרכים פנימיים, ואם לצרכים שיווקיים כמו הפקת כנסים, תערוכות ועוד.

הדפסה על בד – מהן האפשרויות?

מעבר להדפסה על בד הקנבס, בתי הדפוס השונים הפזורים בארץ מציעים ללקוחותיהם הדפסה על בדים שונים ומגוונים כמו הדפסה על בד רשת, הדפסה על בד סאטן והדפסה על בד דגל. לכל חומר היתרונות והחסרונות שלו, אבל הדפסה על בד במגוון הבדים האלו, מתאפשרת בדרך כלל ברמות גימור שונות כמו גימור מבריק, גימור מט, גימור מחורר ועוד.

הדפסה על בד – למי לפנות?

בשוק הדפוס כיום, קיימים בתי דפוס רבים להם מגוון רחב של התמחויות. חשוב לבדוק, כי בית הדפוס דרכו אתם רוצים לבצע הדפסה על בד, יהיה בית דפוס אשר מחזיק בטכנולוגיה המתאימה לכך. הדפסה על בד שאינה איכותית, תגרום למריחת צבע מהתמונה, לדהיית הצבעים ולאורך חיים קצר במיוחד. לכן, בדקו שבית הדפוס הוא מוכר, אמין ומומלץ.