אזור התעשייה כפר חסידים ת.ד 36 - חייגו עכשיו: 1-700-555-121

שלט פנפלקס – השילוט שיאיר לכם את הדרך

רוצים לפרסם את הלוגו שלכם באמצעות שילוט חוץ איכותי ובולט? רוצים שילוט עמיד ומעוצב שימשוך את תשומת לב הקהל? כנראה שאתם צריכים להדפיס שלט פנפלקס. בין שאר פתרונות הדפוס המוצעים כיום בשוק, בתי דפוס רבים מציעים הדפסת שלט פנפלקס ברמות ביצוע וגימור גבוהות מאוד. שלט פנפלקס, הוא פיתרון מצוין ויעיל לחנויות, סניפים, דוכנים באירועים ושלטי פרסום במיקומים שונים.

מה זה פנפלקס?

כיום, יותר ויותר חברות מחפשות את הדרך השונה והייחודית שלהן לפרסם בכל מדיה אפשרית את המוצרים והשירותים שלהן, המופנים לקהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי שלהן. אחד מהפתרונות הבולטים המוצעים כיום בשוק הדפוס, הוא שימוש בחומר פנפלקס. פנפלקס, הוא חומר עמיד המשמש את בתי הדפוס להפקת שלט פנפלקס – כלומר שילוט באמצעות ארגזי תאורה. שלט פנפלקס מתאים לכל חנות ובית עסק אחר אשר רוצה לתלות בחזית המקום שילוט חוץ מואר ומושך את העין. שלט פנפלקס יכול לכלול את שם החנות ואת הלוגו שלה, לצד מאפיינים תדמיתיים נוספים, כמו: אלמנטים הקשורים למיתוג החנות, צבעים מסוימים וכן, מסרים כאלו ואחרים אותה רוצה החברה או החנות לחשוף.

האם שלט פנפלקס מתאים לכל בית עסק?

ובכן, שלט פנפלקס הוא כאמור פיתרון מצוין למטרות חשיפת שילוט חוץ גבוהה. הדפסת שלט פנפלקס עשויה להתבצע במגוון רחב של גדלים וצורות, לכן, גם אם בית העסק שלכם קטן מבחינת ההיקף הפיזי שלו, עדיין שלט פנפלקס יכול להתאים לכם.

איפה אפשר למקום שלט פנפלקס?

רבות מהחברות אשר נהנות מהשימוש בחומר פנפלקס לצורך הפקת שלטי חוץ, נוהגות למקם את השלט בחזית החנות או בית העסק. יחד עם זאת, מיקומים אחרים הם בהחלט פוטנציאליים – אם בתוך החנות, בויטרינות שונות, בעמדות מסוימות בתערוכות, כנסים ועוד.

מי יכול להדפיס על פנפלקס?

בתי דפוס רבים מתמחים ביום בהדפסה על פנפלקס. מדובר בטכניקה לא פשוטה, היות והיא כרוכה בכמה שלבי הדפסה. מעבר לכך, שילוט פנפלקס חייב להיות מותקן באופן מקצועי ומדויק. תליית שלט פנפלקס כרוכה גם בהיבטים בטיחותיים שונים ועליה להיות מבוצעת באופן הטוב ביותר.

איך מעצבים שלט פנפלקס?

בתי הדפוס אשר מציעים לכם את שירותי הדפסת שילוט פנפלקס, יסייעו לכם גם בכל הקשור לצד העיצובי. כיום, בתי הדפוס מעסיקים גרפיקאים מנוסים, אנשי עיצוב וקריאטיב, אשר יחד איתכם יבנו את הגרפיקה המתאימה ביותר. אם יש לכם ידע בעיצוב או פשוט חוש לכך